Atlas zwierząt blogCo je szynszyla? - podstawy diety szynszyli

Informacje

Odtworzeń: 8179
Czas trwania: 13m 41s
Opinie: 388
Ilość reakcji: 57
Opis: https://www.instagram.com/p/B5yJUZ0nlrB/?igshid=h1x3957xi7hj&fbclid=IwAR3Cru-AUUKJjlmizOhwxqG-9GzRl4EbjjIcZsYeByfXMx2Qf2BL5prypsI https://www.facebook.com/Znale%C5%BA%C4%87-Rado%C5%9B%C4%87-2187994424652020/?modal=admin_todo_tour https://vm.tiktok.com/nooEp1/ Muzyka: Early Hours Muzyk: @iksonofficial .

Komentarze

- Ile razy i w jakich godzinach podajesz jeddzonko
Tu sobie zobacz sala konferencyjna lublin no i mam nadzieje że pomogłem. - Jestem zachwycona Twoimi filmikami. ❤️Mam szynszylkę od 1 czerwca dopiero ale codziennie oglądam Twoje nagrania na temat tych cudownych zwierzaków. Dzięki za wiedzę i za pokazywanie swoich fajnych gryzoni. ☺️ Są cudowne!
- Wiesz może po ile skupują szynszyle skóry?
- Jakie kolby jędzą szynszyle?
- wysuszone owoce mogą być?
- A co z warzywami mogą je jeść?
- te wszystkie zioła, karma, patyki to sie daje raz dziennie i sie to miesz w miesce?
- ❤
- Mam pytanie czy tak głośno u pani szynszyle hałasują
- Niestety w książce z której czerpiesz wiedzę, informacje na temat diety nie są prawidłowe. Największą dietę na temat żywienia mają hodowcy zarejestrowanych, polecanych hodowli - w końcu to oni widzą przy jakim żywieniu szyszki rozwijają się najlepiej. Oprócz tego polską w kwestii żywienia szylek poprostu kuleję i nie można ograniczać się jedynie do Polski🙁
- Jesteś ładna. Piekna
- Fajnie mówisz. Ok.
- 😥😥😥😥😥😥😥😥
- Czemu od 3 miesięcy n8e ma żadnych filmów?
- Czemu szynszylom odpadają organy i mają grzybicę
- Mój szynszyl ma 18 lat przez większość życia nie miał diety i miał się dobrze 🤷‍♀️ i od jakiś 3 lat zaczęłam stosować dietę o której mówisz...na pewno co widzę że chętnie je inne rzeczy niż karmę i ma ładniejsze futerko
- Mogłabym wiedzieć co to za gałąź zawieszona jest w klatce i jakie oraz jak często podajesz patyczki?
- Hej, jak byłam dużo młodsza miałam szynszyle, teraz widzę że dużo wiedzy mi brakowało. Zdecydowałam się ponownie przyjąć pod dach te zwierzaki bo bardzo je kochałam i mi brakuje tych grubasków. Chciałam zapytać o karmienie małego szynszyla (4-6 miesięcy), jak często i jaką ilość mu podawać jedzonka aby zdrowo się rozwijał. Sianko, roślinki i mieszanki kwiatów już mam, tylko właśnie nie wiem ile mu dawać żeby nie miał za dużo.
- twoje filmy są super oglądam je bo nie chcę czytać a właśnie chcę kupić szynszylki
- A czy szynszyle mogą jeść nie suszone owoce i warzywa?