Atlas zwierząt blogCIEKAWOSTKI O HODOWLI RYSIA W DOMU

Informacje

Odtworzeń: 3278638
Czas trwania: 11m 51s
Opinie: 82127
Ilość reakcji: 4596
Opis: Właścicielka Tairy: https://www.facebook.com/profile.php?id=100010576950932 Odcinek zrealizowany w celach edukacyjnych aby poszerzyć wiedzę ludzi na temat zwierząt, ich hodowli, żywienia oraz sposobów wychowywania. W tym odcinku poruszam temat rysia bobcat :) Obserwuj mnie: ► https://www.instagram.com/kamilintravel/ Polub mój fanpage: .

Komentarze

- Tutaj właściciele Tairy: https://bit.ly/2DNNXRo 💖
Warto też zobaczyć na stronie: lustra Lublin - szklarz w Lublinie tu oferta , moim zdaniem OK. - Hej Kamil! Tak samo jak Ty kocham koty. U nas to rodzinne. Mieszkam w Warszawie na Ursynowie. Mam kota "dachowca" ze śmietnika oraz pół Brytyjczyka z dobrego domu. Zapraszam Ciebie na grilla. Świetnie gotuje. Dobrze zjemy i porozmawiamy o zwierzętach. Miałem dużo problemów jak nauczyć "kota zalęknionego i agresywnego, kopanego" współżycia z kotem " normalnym". Było ciężko ,ale już całkiem fajnie funkcjonują. To genialne stworzenia. Pozdrawiam serdecznie!
- Jan 3:3 Odpowiedział mu Jezus: Zaprawdę, zaprawdę powiadam ci: Jeśli się ktoś nie narodzi na nowo, nie może ujrzeć królestwa Bożego.
Jan 3:4 Nikodem zapytał go: Jakże może się człowiek narodzić, będąc stary? Czy może powtórnie wejść do łona swojej matki i narodzić się?
Jan 3:5 Jezus odpowiedział: Zaprawdę, zaprawdę powiadam ci: Jeśli się ktoś nie narodzi z wody i z Ducha, nie może wejść do królestwa Bożego.
Jan 3:6 Co się narodziło z ciała, jest ciałem, a co się narodziło z Ducha, jest duchem.
Jan 3:7 Nie dziw się, że ci powiedziałem: Musicie się na nowo narodzić.

Czy jesteś osobą, która narodziła się na nowo? Nowonarodzenie to ponadnaturalna ingerencja Boga w momencie gdy decydujemy się oddać swoje życie Jezusowi, następuje wtedy zamieszkanie Ducha Świętego w wierzącej osobie, który przekształca nasze serca i przekierowuje nasze myśli i pragnienia ku Bogu.
Mamy tylko jedno życie i to życie niedługo się skończy, każdy musi umrzeć. I dlatego warto już teraz upewnić jaki jest tak naprawdę cel tego życia.

A jeśli masz wątpliwości czy Bóg istnieje lub co jest prawdą poproś Boga by ci to objawił. Jeśli On istnieje to z pewnością pokaże ci prawdę, a jeśli nie to nic przez to nie stracisz. Ale jeśli istotnie On istnieje, to wiedz, że są tylko dwie drogi. I decyzja gdzie spędzisz wieczność należy do ciebie. Albo spędzisz ją w wiecznym oddaleniu od Boga albo w niekończącej się radości i spełnieniu w bliskości z Bogiem.

"czego oko nie widziało i ucho nie słyszało, i co do serca ludzkiego nie wstąpiło, to przygotował Bóg tym, którzy go miłują."
1 Koryntian 2:9
- A ja bym chciał hodować sobie w domu panterę i pumę. Szkoda, że w tym chorym kraju jest to obecnie już całkowicie zabronione.
- Ciezko go zauwazyc bo w polsce zostalo 150 rysi
- Śliczne ma oczka
- Ile taki kosztuje
- Dobra ale gdzie go kuoic
- wadziłem jak ryś przewraca dorosłą sarnę uczepiając jej się zębami na szyi :)
- Nasze Polskie maja o wiele dłuższe pędzle na uszach i dłuższe łapy
- Ja musiałem kotce wyciąć pazury z powodu alergii pokarmowej, drapała sie do krwi. Pooarm był zmieniony na hipoalergiczny i przeszłi całe szczescie
- Najwazniejcze czy łapią myszi szczury. To dla tego oni są. Proze więcej o tym
- Jak patrzę kiedy głaszczesz go pod włos to krew mnie zalewa. Koty tego nienawidzą.
- Zwykly Kotek nie Rys
- Juz nie wiem ?
Bobcat to chyba zbik
Linx to rys prosze o wyjasnienie
- Tani clickbait, bo większość pomyśli że chodzi o Rysia z Klanu.
- Fajny kotek
- Wszystkie zwiezaki o ktorych mówisz to zwierzęta pod ochroną
- Też mam rysia w domu, a właściwie kota Ryszarda :D
- Rysie do lasu..tyle jest kotów domowych..ludzie co z wami