Atlas zwierząt blogCIEKAWOSTKI O HODOWLI KRÓLIKA W DOMU

Informacje

Odtworzeń: 711979
Czas trwania: 13m 1s
Opinie: 22384
Ilość reakcji: 4034
Opis: Porządna duża klatka dla królika: https://bit.ly/2SRhJtH :) Odcinek zrealizowany w celach edukacyjnych aby poszerzyć wiedzę ludzi na temat zwierząt, ich hodowli, żywienia oraz sposobów wychowywania. W tym odcinku poruszam temat królików :) Obserwuj mnie: https://www.instagram.com/kamilintravel/ SnapChat: https://www.snapchat.com/add/ka .

Komentarze

- Widzę że pojawia się pod materiałami duża ilość komentarzy z krytyką co do przekazywanej przeze mnie wiedzy.
Ile na świecie jest osób które trzymają w domu jakieś zwierze tyle samo będzie informacji na temat warunków i przetrzymywania. Żadne zwierze nie jest takie samo i nie każde ma takie same przyzwyczajenia.
jak doskonale większość z was wie, ja zwierzęta do odcinków biorę od ich właścicieli albo hodowców od których również posiłkuję się wiedzą. Wspomagam się również dużo informacjami z internetu.
Cieszę się, że wyłapujecie błędy i je poprawiacie, mocno przyczynia się do rozwoju materiałów.
Poniżej lista stron z których zaczerpnąłem wiedzę na ten odcinek:

http://uszata.com/druk/hateemele/zanim.html
http://www.miniaturkabeztajemnic.com/zywienie.html
http://e-teddy.pl/ciekawostki/ciekawostki-o-kroliczkach/
Widziałem tu więcej malowanie mieszkań lublin , można też gdzie indziej szukać. - Bardzo lubię twój kanał i mam na dzieję że będziesz robił więcej takich filmików.🙂🙂🙂
- Kocham króliki i wiem że dla malutkich dzieci nie jest dobrym zwierzątkiem .
- Ooo ile znawców widzę że każdy ma królika xD
- Ta karma!!! aż płakać się chce jak się tego slycha😭🐰
- Cieszę się, że oglądam Uszatkowe Rady.
To jest profesjonalny kanał, który nie wprowadza w błąd.
Ona wie o królikach wszystko, jeśli się takich zwierząt nie zna, to niech się nie nagrywa o tym filmów, bo wprowadza się w błąd i wiele tych stworzeń może przez to poważnie ucierpieć.
- Ja mam 13 lat czyli mogę królika?
- Mój pies i królik się lubia
- Twoje filmy bardzo nam pomagają w wyborach pierwszego zwierzaka dla córki 😀
Dzięki ❤
- Królik 30-200 zł.
Pov. Ja i mój królik za 600 zł 😐😯
- jama już drugego czaryny pierwszy umarł i noy kupiony królki czarny
- Podałeś sporo błędnych informacji
- Mój królik ma 13 lat
- Mój uciek
- mieszanki sklepowe dla krolikow jako karma sa faktycznie zdrowe XD
- Ja mam krulika i tak dziwię zaleje
- Pomyśl kolego nad sprostowaniem tego filmu, tyle lat, a Ty nawet niepostarałeś się doedukować. Zalecam kontakt z weterynarzem specjalistycznym w celu zasięgnięcia informacji.
Strony internetowe to niekiedy stek niezaktualizowanych bzdur. Pamiętaj, niewiedza nie jest linią obrony, a ignorancja jest typowym olaniem widzów. Przykro się to ogląda, tym bardziej, że sam mam 3 króliki, niewyobrażam sobie takiego żywienia, może warto wspomnieć ile pieniędzy kosztuje utrzymanie królika faktycznie, tylko nieliczni mają bardzo zdrowe i bezproblemowe króliki, gdzie wspomnienie o zatkaniu, o kosztach, ja w ciągu 6 miesięcy, na kroplówki, antybiotyki, probiotyki, karmy ratunkowe zdjęcia RTG, wizyty u specjalisty włożyłem blisko 3,5 tys. zł. Królik jest bardzo drogi w utrzymaniu w zdrowiu i godności. Opowiadając o kosztach, niskich kosztach tylko je krzywdzisz, bo ludzie w to wierzą, ale jak słyszą ile faktycznie kosztuje wizyta u weterynarza, leczenie które wymaga codziennych wizyt, karmienia siłą poprzez strzykawkę królika, który nie czuje apetytu. Potem nie dziwię, się ile chorych królików jest wyrzucanych, porzucanych w lesie, parkach. Przecież miało być tanio i fajnie. Zreflektuj się, proszę
- Proszę pana powie mi pan czemu mój królik jest spokojny jak go pogłaszcze to chwile później dostaje napad energii
- A ja mam 8lat
- Muj krulik kasztawał 300złot