Atlas zwierząt blogChów ślimaków szansą rozwoju gospodarstw rolnych

Informacje

Odtworzeń: 148351
Czas trwania: 9m 36s
Opinie: 573
Ilość reakcji: 33
Opis: Zainteresowanie hodowlą ślimaków w Polsce jest coraz większe. Warto jednak pamiętać, że aby rozpocząć hodowlę ślimaków należy posiąść wiedzę na temat hodowli i przygotować niezbędną infrastrukturę. Dlatego też w ramach projektu „Innowacyjny gospodarz” Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie zorganizowało szkolenie wraz .

Komentarze

- Haha
A tu może zerkałeś http://sprzataiczysci.eu/ , warto było. - Jak można jeść te biedne ślimaczki. Jesteście okropni, tylko kasa, kasa i kasa.....
- Radze poczytac co pisza o tych i innych cwaniakach na forach niestety nie moge napiasac jakich.
- Skąnd marz tye silimakuw
- dałam łapke w duł poniewarz kocham ślimaczki i mam zamiar je sama rozmnorzyć i wypuścić gdy dorosną
- Jak by nie było co jeść...jednak człowiek to bydło...
- KURWA TUCZENIE SLIMAKOW I CO JESZCZE.
- 2020 afrykański pomór ślimaków
- Słodziutkie ślimaki; )
- يوجد لدى حليب الحلزون وعندى مزرعة صغيرة للحلزون بعمان 00962791868472
- Камера холодильная для хранения улиток Snails (создаем экосистему для хранения улиток) https://v-h.com.ua/montazh-kholodilnogo-oborudovaniya/180-kamera-kholodilnaya-dlya-khraneniya-ulitok.html
- 7:03 jaki to rodzaj ślimaka?
- Jeździsz , gotujesz pseudo kucharzyno ?
- A dlaczego polskie slimaki sa tansze , jaki to powod???
- uwolnijmy ślimaki!
- Bardzo mocno interesowałem się produkcją ślimaka .Po przeczytaniu forum i tego ,co piszą ludzie na temat skupujących i nie tylko o Panu Grzegorzu decyzja może być tylko jedna .Nie było tematu .Powodzenia dla tych ,którzy interesują się hodowlą ślimaka .
- شكرا
- Tak szansą na zbicie kokosów przez cwaniaków i nabicie w butelkę ludzi .Proponuję poczytać forum ,co piszą ludzie o PSH !!!!!!!!!!!!!.
- Włożyłem 70 tys w temat. Szczury i ptaki zezarly wiekszosc hodowli w 1 roku..... dalem spokoj. Roboty w pip przy tym. Jajka wydlgubuje sie ciezkimi godzianami przez 2 miesiace. Glownie lawa kase robia sprzedawcy reproduktorów. Latwy i przyjemni pieniazek. 90% mysle ze nie zarobi w temacie. Jak ktos zaciety i tylko w to pojdzie, pewnie udzwignie jak nie bedzie mial pecha.
- llevo poco tiempo en el campo de la helicicultura y me gustaría poder abrirme algo de camino por el norte de España!