Atlas zwierząt blogBarwinki - docenione papugi

Informacje

Odtworzeń: 44735
Czas trwania: 5m 35s
Opinie: 1014
Ilość reakcji: 197
Opis: -------- Film posiada polskie napisy ---------- The video is subtitled in English -------- Występują m.in. papugi ze Sklepu z Papugami w Warszawie. PAPUGI.com.pl Obejrzyj też nasz wczesniejszy film o barwinkach "Barwinki - niedoceniane papugi" https://youtu.be/mEOuF0bQnjo Barwinki występują też w innym naszym filmie: "Wybór papugi - jedna .

Komentarze

- Wspaniałe ptaki bardzo towarzyskie i niezmordowane w zabawie jak male szczeniaczki ale o dużym terytorializmie jak tylko wyczują obcą osobę..., ptaka itp. przy progu domu to pilnują... wejścia z zaciekłością. Na moim kanale umieściłem kilka filmów z moimi barwinki https://youtu.be/EGYHPmDSTVw
Warto też zobaczyć na stronie: pytacie.pl , zawsze nowa wiedza. - Dzień dobry mam pytanie jakie są wymiary klatek dla dwóch barwinek i czy mogę trzymać dwie samiczki razem?
- Jestem tysięcznym like
- 😁👍
- Panie Andrzeju , czy mi pan odpowie? Bardzo Pana proszę , od ostatnich dni jest bardzo strachliwa , tak jak wcześniej papużka była bardzo towarzyska i domagała się żeby z nią być , tak teraz siedzi na szafie w rogu , boi się mnie , nawet kiedy daje jej jedzenie z ręki to nie chce , a jak jedzenie położę i pójdę to je , co się dzieje ??? Bardzo proszę o odpowiedź ..... Ja ją bardzo kocham i ....na samą myśl że coś mogło by jej się stać łzy mi się kręcą w oczach a całkiem płaczę na myśl , że ......że mogłaby odejść .Czy to jest objaw jakiejś choroby , depresji???Bardzo się martwię , bo papużka nie jest zła , ona też ma uczucia . Czy to może być trauma? Albo czy się na mnie o coś ofochała? Bardzo proszę , niech Pan odpowie , Pan ma bardzo dużą wiedzę i jest Pan BARDZO MĄDRY , wie Pan na temat papug bardzo dużo , więc chyba Pan wie co się stało ? Prawda?
- czy sklep z papugami ma na pokładzie mutacje barwne barwinek?
- Czy moglbym prosic o kontakt do Pana?
- Zróbcie film o pielęgnacji i żywieniu barwinek
- Czy taka barwinka dobrze się sprawdzi jako mój pierwszy ptak? W internecie inni piszą, że to wymagające papugi ale chciałabym zapytać o to Pana. Nigdy wcześniej nie miałam styczności z papugami ani innymi ptakami i po obejrzeniu różnych Pana filmików to właśnie barwinka podoba mi się najbardziej.
- Mam pytanie czy barwinka powtarza dzwięki?
- Ile za taką papugę mniej więcej?
- Czy barwinki tez potrafia nasladowac slowa
- Dzień dobry jakie gatunki papug nie hałasuja i nadają się do bloku. Wiem że yo zależy od wychowania i danego osobnika ale czy mógłby mi pan podać konkretne gatunki?
- Lubię wasz kanał. 👍🏼 Jest bardzo ciekawy :) Ale mam pytanie, ja mam nimfę samca. Jesli kupię Barwinka młodziutkiego, jest szansa że będą kolegować?
- Za 6 tygodni mogę odebrać moją pierwszą papugę w moim życiu. Rok szukałam ręcznie karmionej papugi która nie jest trzymana w wolierze. Ludzie, warto czekać na coś co się chce. Jeszcze miesiąc temu myślałam nad zakupem nimfy w sklepie zoologicznym. U nas w Holandii jest trudno znaleźć dobrego chodowcy z prawidłowo ręcznie wykarmionymi papugami. Prawie to zrobiłam, mimo że nimfa nie jest moją wymarzoną papugą. Kocham wszystkie papugi, i nimfy są super. Ale ja bardzo chciałam papugę barwinkę albo are karłową. Nigdzie nie mogłam jej znaleść, i prawie się poddałam. Ale kilka dni temu znalazłam dobrego chodowce. Dzisiaj tam pojechałam z tatą, by zobaczyć czy można zaufać chodowczyni. Ja jej ufam. Od razu zareserwowałam sobie barwinke. Była to ostatnia do rezerwacji. Czyli dla mnie stworzona. Będzie miała na imię Elvis, albo inaczej, to zależy od płeci. DNA testy jescze nie przyszły.

Tym co teraz mówię chcę przekazać wam, żeby nie tracić wiary w marzenia. Jak na coś zapracujesz, choćby cierpliwością to ci się uda. Miej wiarę i cierpliwość.

Kocham was, trzymajcie się❤️
- Niestety ale barwinki, chociaz bardzo towarzyskie i przymilne to są niezwykle krzykliwe, pelne temperamentu i po prostu męczące. Tak jak ogólnie najlepiej mieć dwie papugi, tak w przypadku barwinek to konieczność. Barwinki bawią się bardzo brutalnie i przy tym gryzą, w szczegosci te ręcznie karmione, bo tak się bawią z towarzystwem. Dodatkowo bardzo brudzą. Ale są kochane jezeli sie wezmie pod uwage te czynniki :)
- Są cudowne, moje ulubione papugi. Są dla mnie idealne, ale mam pytanie...potrzebuje wiedzieć jaki rozmiar klatki potrzebuję kupić dla dwóch barwinek czarnogłowych :)?
- Która papuga lepsza dla dziecka Czarnogłowa czy Złotogłowa ( biało brzuszna)?
- Przepraszam bardzo wiem że to poważny kanał na YouTube'ie ale mam straszny dylemat na temat imienia dla Barwinki Czarnogłowej. Bardzo proszę o podpowiedź
- Czy barwinkę czarnogłowę może mieć osoba tak średnio doświadczona osoba ( miałem już papużkę falistą ).
To znaczy że można kupować barwinkę tylko jeżeli był sam wychowywany? Jeżeli nie to jakie? Bardzo poproszę o odpowiedź do jednego jak i do drugiego pytania.