Atlas zwierząt blogAUSTRALIA | Ciekawostki i fakty (nie tylko) na lekcję geografii | Dobrze Pojechane

Informacje

Odtworzeń: 45030
Czas trwania: 11m 34s
Opinie: 769
Ilość reakcji: 84
Opis: Australia. Ciekawostki o Australii. Klimat Australii. Interesuje Cię Australia? Marzy Ci się wyjazd na ten daleki kontynent? Lubisz przygody i dobrą zabawę? Sprawdź naszą książkę podróżniczą "Jak nie dać się zjeść Australii", która zabierze Cię w podróż dookoła tego niezwykłego kraju. Czytając dobrze poznasz Australię i .

Komentarze

- Hej! Dopiero odkryliśmy Wasz kanał, ale na pewno zostajemy tutaj na dłużej :) A odpowiedź na zagadkę brekkie at maccas to oczywiście śniadania w McD. Pozdrawiamy z Warszawy :D

ps. moja 7 letnia córka Zosia jest zafascynowana zwierzętami australijskimi i ostatnio całym krajem, więc ogląda odcinki razem ze mną :)
A może też tu warto wejść http://prawnicze.com/ , jak nie to nie wiem. - W Australii mamy najzimniejszy czerwiec od 122 lat. Czerwiec w Australii to odpowiedniki grudnia na półkuli północnej. Na Tasmanii bywało poniżej -15 stopni. Dlaczego polskie media o tym nie mówią? Ponieważ klimat jest aktualnie kwestia polityczna, gospodarczą i militarna a nie naukowa. Zmiany klimatu są naturalne i trwały od zawsze,człowiekowi nic do tego. To nie człowiek roztopił lodolod na północy i nie zmroził Antarktydy na południu.
- Jeżeli interesuje Cię temat Australii to polecamy naszą książkę "Jak nie dać się zjeść Australii".
Do kupienia w naszym sklepie:
https://dobrzepojechane.pl/ksiazka-jakniedacsiezjescaustralii
- Ale jesteście pozytywni! Właśnie zamówiłam Waszą książkę - wybrałam oczywiście opcję z autografem :) Nie mogę się doczekać, bo marzy mi się Australia. Pozdrowionka!
- 2:28 SYDNEY A NIE SYNDEY POPRAWCIE TO!!!
- Świetny filmik :D
- pozdrawiam pana od geografii
- 👍
- Austryjacy myślą,że Angole myślą,że Austriacy to Australijczycy,😂😂🤣
- Powiem wam zabawny fakt u mnie w szkole a bylo to 20 lat temu mielismy tak inteligentne nauczycielki ktore przez cala podstawowke I szkole srednia uczyly nas ze stolica Australi jest Sydney nie rozumiem jak trzeba byc tepym haaaaaa
- Nauczycielka kazała obejrżeć
- Ej Mariusz z kąd nią masz XD
- hmm.... Brekkie at maccas to najprawdopodobniej znaczy...Śniadanie w macdonaldzie? Myślę że się domyśliłam.
- Pani wysłała mi ten film, i bardzo mi się podobał! Na pewno zostawię łapkę w górę oraz subskrybcje! Przepraszam za błędy ortograficzne. Pozdrawiam.
- marakasy?
- 22 851 wyświetleń!!! coooooo
- no i dałem
- super duper odzinek że dałem łapkę w duł z wrażenia
- Śniadanie w MacDonald
- Super filmik :)