Atlas zwierząt blogartemia żywa karma dla rybek akwariowych

Informacje

Odtworzeń: 32086
Czas trwania: 1m 33s
Opinie: 138
Ilość reakcji: 50
Opis: Żywa karma dla rybek akwariowych,hodowla artemi.Rybki lubia żywa karme jednak należy uważać na to żeby rybek nie przekarmiac.pozdrawiam StartV .

Komentarze

- Jaka woda wlać
- Solowiec,artemia, słoniaczek.
- To Solowiec
- artemie- zauważyłam że są pomarańczowe co oznacza słabe utlenienie wody
- Artemia
- Witam. Mam problem z młodym ok. 8 miesięcznym skalarem płci męskiej. Pływa w akwarium o objętości 72 litrów razem ze swoimi współlokatorami. Są to gupiki, molinezje ostrouste, mieczyki, glonojady, danio pręgowane, razbory klinowe i neonki innesa. Problem jest taki, że młody skalarek jest bardzo płochliwy i wszystkie rybki go ścigają. Jednak najbardziej agresywny jest wielki 8 centymetrowy samiec glonojada. Zbrojnik non stop ściga i gania skalarka po caaałym akwarium. W efekcie młody samczyk jest płochliwy i prawie nic nie je. Próbowałam z mrożonymi ochotkami i ze wzmacniającym ovovitem jajecznym ale skalarek nie chce nawet tego. Ponieważ nie mam w swoim wyposażeniu osobnego akwarium z potrzebnym sprzętem dla młodego skalarka, więc włożyłam go do kotnika z napowietrzaczem ponieważ bez tlenu nie przeżyje. Jest bardzo malutki i wogóle nie rośnie. Obecnie skalarek pływa bokiem i leży na dnie kotnika jedynie oddychając, podpływa jedynie na karmienie, ale nie ma siły złapać jedzenia pyszczkiem. Proszę o pomoc. Pozdrawiam serdecznie
- To jest artemia
- Artemia salina 😀
- Czym karmisz artemię? żeby tak ładnie wyrosła? bo to raczej wygląda jak kupne, część pływa reszta umiera i taka blada.
- ps jest takie coś jak lodówka i mozna tam wode zchłodzić
- Atemia
- StarTv hit YOUTUBE
- Ile one mają rozmiary? 1cm?
- Artemia
- słonaczek
- Artemia
- Artemia
- To są larwy komara
- Artemie
- artemia salina