Atlas zwierząt blog(68) Błazenek, Ampfiprion ocellaris - Opis gatunku - Akwarium morskie - Reef aquarium

Informacje

Odtworzeń: 19064
Czas trwania: 8m 43s
Opinie: 286
Ilość reakcji: 33
Opis: Źródło: wikipedia.pl, akwarysta.eu, google :) FB: https://www.facebook.com/aquaamator/ - Szkło: Aquael Glossy 215L (100x40x50(h)) Black - Cyrkulacja: 2 x Jebao RW-8 (50%) - Filtracja: Tunze ReefPack 250 + 100ml Matrix Carbon, 100ml Phosguard, 100ml Purigen - Oświetlenie: 2 x T5 ATI Purple+ 39W, 2 x T5 ATI Blue+ 39W - Skała: Sucha 30kg Marco .

Komentarze

- co to za koral ten najczęściej pokazywany ? (fioletowo-zielony, jakby xenia :D)
Ja tam tu widziałem, układanie paneli Lublin montowniaparkietu.pl , mi też odpowiada. - Fajnie by było, gdyby cały czas było akwarium ,MyReff 200. Ma trochę fajniejszy wystrój.
- Miałem okazje widzeć go podczas pływania na filipinach i muszę powedzieć ze mimo iż płochliwa jest to piękna ryba
- Witam czy jest możliwość zapobiegania rozmnażania błazenków? Mam zamiar kupić akwarium o pojemności 50 l, czy taka pojemność wystarczy dla pary?
- Można 45l akwarium slonowodne
- Aż mi się minecraft przypomina ze da sie w nim zjesc ta rybe a uzupelnia tylko pol gloda a stworzylem nawet moda na pieczonego blazanka xd
- One jeszcze żyją?
- Ja będę miała 3 błazenki po kwarantannie:D
- Czemu on się mało co trzyma ?
- 🙌👍
- Nie ładnie tak czytać on to przecież czytał z internetu
- Zwykle nie komentuję na youtube, ale ten film zdobył moje uznanie. Bardzo się cieszę, bo dla takich jak ja, którzy szukają informacji o tym akwarium to bardzo cenna wiedza! Super pomysł i jestem baaaaaardzo szczęśliwy, ze ktoś pofatygował się na youtube o tym opowiadać! Dla słuchowców jest to bardzo pożądana forma, a nie czytana. Jeszcze raz dziękuję!
- Troche mnie boli ,że chwile przed tobą poczytałem w wikipedi i prawie słowo w słowo było to samo i się dziwnie czułem ale tak to spoko :) Narazie mam akwa 112l ze skalarami i prętnikami ale chce się przesiąść na morskie ( moje pierwsze w życiu ) z błazenkami dwoma :D
- Świetny film ja nie moge na to patrzyć bo mi sie moje akwa przestaje podobać i zaczynam chcieć takie a nie mam na nie warunków i stosownej wiedzy.

Świetny materiał o błazence i piękny ten baniak
- Super taki cykl się przyda :) każdy tylko opowiada o sprzęcie i parametrach wody a nikt o życiu i karmieniu korali takich informacji na youtube nie ma a bardzo się przydadzą :)
- Jeden z lepszych odcinkow ;)
Oby tak dalej!!
- Pięknie to wygląda. Brawo Michał!
- Widzisz trzeba stawiać wiekszy baniak tyle do gadania bedzie :D
- Akwarium bajka bym się cały dzień mógł gapić pozdrawiam serdecznie 👍😁
- WOW !! zwykle nie komentuje filmów ale muszę przyznać, że świetnie przygotowany materiał i genialny pomysł z tym nowym cyklem... jeszcze się z takim czymś nie spotkałem, ;-) BRAWO :-)