Atlas zwierząt blog5 odciętych od świata plemion, które wciąż istnieją!

Informacje

Odtworzeń: 201821
Czas trwania: 4m 36s
Opinie: 4094
Ilość reakcji: 182
Opis: Kliknij DZWONEK 🔔 na kanale, bo YouTube często obcina zasięg, dzięki! 👊👊 Subskrybuj ► http://tnij.org/zlotapiatka Pytania, pomysły na film i inne: zlotapiatka.tv@gmail.com Dzięki za oglądanie! 👊 .

Komentarze

- Sentinelczycy mają rację ze swoim nastawieniem. Indianie byli mniej agresywni i mają teraz Amerykę na swoich ziemiach. Gdyby byli bardziej otwarci, jeździliby tam podróżnicy, tubylcy z czasem uzależniliby się od naszych używek i wynalazków. Powstały by pierwsze przystanie, w późniejszych latach wycieczki turystów. W przyszłości Sentinalczyków zamknięto by w rezerwacie w części wyspy lub przesiedlono by, a na wyspie pewnie powstałby kurort, hotel itp., bo atrakcyjna wyspa do wypoczynku. Sentinelczycy staliby się tanią siłą roboczą usługującą turystom.
Kliknij i zobacz sam rolety lublin , mi zawsze odpowiadało. - 3:05 XD Dlaczego te dzieci zaglądają temu gościowi do majtek?
- Zamieszkał bym tam
- To ostatnie to fake. Jak to nie znają ognia? Ale Fuck You wiedzą co znaczy pokazując środkowy palec na koniec filmu. XD
- jak im powiedzieć ze za 10 pokolen bedą wiedzieli o teleskopie hubbla
- Instagram sir_wysq
- i z takiego rozłamu cywilizacyjnego i nie zrozumienia technologi narodziła się religia i wiara w bogów. a ci cwani wykorzystali to na swoją korzyść i po nasze czasy człowiek jest zniewolony religijnie. stado baranów.
- Ktoś tu napisał, "czemu lapie go za jaja? " a ja się pytam dlaczego "wspolczesny" czlowiek zabija zwierzeta i żre m in ich jaja?
- 3:05 ale zbole
- 3:10 hahahah xd
- Podłożyć im tam telewizor na którym pociąg jedzie to by spierdalali a nie oni nie wiedzą co to pociąg to by walili strzałami
- Mmm ciekawe czy dotarł do nich koronawirus
- A gdzie plemię z filmu ,, Zaginione plemię"?
- a tutaj fajne kody do gry Plemiona: https://dlagier.com/hack-do-plemion/ ;d
- najlepszy to ten turysta pod koniec co sie z nimi drzazni.
- Czy Amur zamarza zimą?
- Ci to mają dobrze do pracy nie chodzą podatków nie płacą...
- 3:04 co on tam szukał!!???
- Ja mógłbym mieszkać w lesie
- sentimelczyków powinno się zabić bo są kanibalami